Марківська гімназія
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Вконтакте

+3
Faust
Voolf
Kenga
7 користувачів

Сторінка 2 з 2 Попередній  1, 2

Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Rea1M Чт 25 Груд 2008, 23:00

Який же з нього тамплієр тоді?
ВІН ЖЕ ...ЄРЕТИК affraid
Rea1M
Rea1M
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Настрій : It's showtime!

Повідомлень : 100
Бали : 53
Ордени : 50 повідомлень

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Kenga Чт 25 Груд 2008, 23:02

Та не пищи, зараз немає його там.

Офф: глянь на головній. Внизу
Kenga
Kenga
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Повідомлень : 330
Бали : 138
Ордени : Найбільше повідомлень

https://mark-gymnasia.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Rea1M Чт 25 Груд 2008, 23:07

Ну слава Богу!
А то я вже думав, що HOLY WAR закінчилась, не розпочавшись... :suspect:
Rea1M
Rea1M
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Настрій : It's showtime!

Повідомлень : 100
Бали : 53
Ордени : 50 повідомлень

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Kenga Чт 25 Груд 2008, 23:11

Декілька перебіжчиків не зломлять наш бойовий дух!
Kenga
Kenga
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Повідомлень : 330
Бали : 138
Ордени : Найбільше повідомлень

https://mark-gymnasia.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Voolf Пт 26 Груд 2008, 00:22

Перебіщіків не буде, диверсію будемо присікати, а єретиків на розстріл( я не єретик!Вконтакте - Сторінка 2 Bigsmiles6rv6
), а війна буде запеклою, буду воювати до посліднього!Вконтакте - Сторінка 2 Supersmilies088wk1
Voolf
Voolf
 
 

Звідки : Марківка

Повідомлень : 172
Бали : 68
Ордени : 100 повідомлень

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Kenga Пт 26 Груд 2008, 09:48

До останнього кого? Shocked
Kenga
Kenga
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Повідомлень : 330
Бали : 138
Ордени : Найбільше повідомлень

https://mark-gymnasia.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Rea1M Пт 26 Груд 2008, 12:26

Мабуть до останнього Кб, який буде відданий для війни! Blum
Rea1M
Rea1M
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Настрій : It's showtime!

Повідомлень : 100
Бали : 53
Ордени : 50 повідомлень

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Voolf Сб 03 Січ 2009, 11:42

Дійсно до останнього Кб, а як пам*ять закінчиться буду махати Вінчестером!
Voolf
Voolf
 
 

Звідки : Марківка

Повідомлень : 172
Бали : 68
Ордени : 100 повідомлень

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор I N F I N I T Y Пн 16 Бер 2009, 21:41

Якщо він вам так не подобається, то навіщо про нього створювати окрему тему?
I N F I N I T Y
I N F I N I T Y
 
 

Звідки : гімназія

Повідомлень : 15
Бали : 15
Ордени : Вконтакте - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Kenga Вт 17 Бер 2009, 22:03

Певно, питання до мене: ), тож відповідаю.
По-перше. Якщо мені щось не подобається, це не означає, що я не хочу і не буду про це розмовляти. Дискусія - це завжди корисно, можливо, я зможу когось переконати в правильності своїх поглядів, можливо, хтось переконає мене - я можу змінити свою думку, якщо переконаюся в її неправильності.
По-друге. Я ніколи не казала, що мені не подобається Вконтакте. Просто я використовую його як своєрідний записник з адресами, як спосіб зв*язатися з потрібною людиною.
Я проти використання Вконтакте на уроках. Тому що на уроках потрібно займатися ділом. Ви ж не розглядаєте чужі фото на уроках історії, наприклад? А якщо й розглядаєте, реакція вчителя буде такою ж, як моя.
Я проти розміщення в будь-якому публічному місці надлишку особистої інформації. Вконтакте можна знайти ваше ім*я, фото, телефон, адресу, інформацію про уподобання, і може я ще не все згадала. Ви викладаєте це все для загального використання - якби ви повісили свої фото у під*їзді, та ще й причепити збоку олівця, щоб хто завгодно міг дописати свою думку, ефект був би той самий.
Я не хочу, щоб будь-хто мав змогу отримати про мене стільки інформації. Якщо я захочу дати комусь про себе якісь відомості, я зроблю це особисто.
Я проти "сидіння" Вконтакте - зайти; подивитися, хто змінив свою інформацію; переглянути все додане. Скільки фото ви переглядаєте за один вечір "вконтакте"? І скільки з них інформативні?
Під неінформативними я маю на увазі 40 фото жахливої якості, відзнятих мобілкою на уроці географії, на яких автора сторінки видно (або ледве видно) під різними ракурсами. Це зайва інформація. Ви втрачаєте свій час на сприйняття зайвої інформації, яка найчастіше вам навіть не цікава. Його можна витратити багатьма іншими способами (не кажу про "погуляти", ви знаєте), навіть в інтернеті можна знайти багато цікавішого за соціальні мережі.
Тож знов запитаю - навіщо ВАМ сайт Вконтакте?
Я висловилася, Гість , тепер твоя черга.
Kenga
Kenga
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Повідомлень : 330
Бали : 138
Ордени : Найбільше повідомлень

https://mark-gymnasia.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Faust Чт 19 Бер 2009, 13:17

опять холивары !!!!
Ну что тут говорить, выше и так все сказанно!!!

Могу только добавить то, что все хорошо в меру !!!
например вот физкультура - это хорошо, а если человек не спит, не ест нормально, не занимается домашней работой, а целыми днями занимается на турнике и бегает по стадиону, разве это хорошо? Он развивает себя однобоко, и развивает ли?

а вот другой пример: игратьв компьютерные игры плохо! Но если 1 час в день (после учебы или работы) человек поиграет в игру, он расслабится, отвлечется от повседневной работы, отдохнет и после этого опять сможет несколько часов продуктивно учится или работать!!!
А многочасовое просиживание на "Вконтакте" ИМХО не "в меру" т.е. не хорошо
а вопросы о негативных стороах контакта я описал в постах выше
Faust
Faust
 
 

Звідки : Луганск

Настрій : Работать негры солнце еще высоко !!!

Повідомлень : 114
Бали : 31
Ордени : 100 повідомлень

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор I N F I N I T Y Пн 30 Бер 2009, 20:34

Навіщо нам (вам) Вконтакте?
Комусь потрібне аудіо чи відео ( на теперішній час там цього навіть більше ніж достатньо), комусь помалювати графіті, комусь просто познайомитись. Прошу звернути увагу на групи Вконтакте - потрібно вміти знаходити потрібне! Можна поспілкуватися з людьми, які мають однакові смаки, інтереси і вподобання з тобою, не кажучи вже про те що ти набравши в пошуку груп потрібну тобі тему отримуеш багато, та ще й лише тієї, що тобі потрібна інформації.
Ще є "приложения" коли хочеться відпочити є великий вибір : від інтелектуальних ігор(шахи, шашки, різні тести) до зовсім примітивних. Гарно те, що ти граєш з якоюсь реальною людиною, ще є радіо - величезний вибір радіостанцій- вибирай свою улюблену і насолоджуйся.
Вконтакте вже більше 30 млн людей, і є велика ймовірність, що друзі з інших міст , та навіть країн там зареєструвались. І буде приємно дізнатися як в них справи, що в них нового, подивитися їхні фотографії. Спілкування на відстані- ще й досить дешеве.
Що ж до ім*я, фото, телефон, адресу, інформацію про уподобання- цього ж ніхто не примушує робити!!!!!Це не обовязково.
Про використання на уроках питань нема, адже тема звучала "Навіщо нам (вам) Вконтакте?" та й це правильно на 100%.
Погані фото також необовязково переглядати.
Отже, кожен залишиться при своїй думці.
I N F I N I T Y
I N F I N I T Y
 
 

Звідки : гімназія

Повідомлень : 15
Бали : 15
Ордени : Вконтакте - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Kenga Сб 04 Квіт 2009, 17:00

I N F I N I T Y пише:Що ж до ім*я, фото, телефон, адресу, інформацію про уподобання- цього ж ніхто не примушує робити
Так, не обов'язково. Але ж це роблять! Причому серед тих, кому 16-17-18, багато хто закриває свої сторінки або не пише зайвого. А от ті, кому 13-14, фонтанують прямо. Бо вони ще не усвідомлюють, які можуть бути наслідки. Вони самі ще не можуть себе контролювати, і ніхто їх не контролює.
Коли я навчалась в школі, у нас були анкети. Наприклад, я заводжу зошит, на перших сторінках пишу запитання, малюю квіточки і наліплюю сердечка. Потім я даю цей зошит однокласникам, друзям, іноді й вчителям. Вони відповідають на питання, також малюють та ліплять на своїй сторінці. Майже у кожної дівчини був такий зошит, у хлопців теж, але без квіточок на першій сторінці. А ще ми мірялися, в кого більше заповнених сторінок, хто більше придумав запитань.
Отже, я трохи змінила свою думкуSmile. Прототипи Вконтакте були завжди, певно, вони таки потрібні. Едине, що повинно бути - закривайте сторінки або хоча б зайву особисту інформацію. Хочете, щоб вас знайшли за потреби - назвіться справжнім ім'ям та поставте справжнє фото на аватарку. Але особиста інформація не повинна бути загальнодоступною.
Kenga
Kenga
 
 

Звідки : Марківська гімназія

Повідомлень : 330
Бали : 138
Ордени : Найбільше повідомлень

https://mark-gymnasia.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Вконтакте - Сторінка 2 Empty Re: Вконтакте

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 2 з 2 Попередній  1, 2

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі